Voorwoord
     
   Wie zijn wij
     
   Wat spelen we
     
   Steuncomité
 "Het Kwartet"
     
   Speelkalender
     
   Boekingen
     
   Onze partners
     
   Contacteer ons
     
   Weet u dat..
     
   Home
     
Steuncomité "Het Kwartet"
 
 
                                              STEUNCOMITE " HET KWARTET"

Word Steunend lid van "Het Kwartet" en stort minimum 50 € op rekening BE92 7340 1378 5123 van Cour & Jardin vzw, met de vermelding Steun "Het Kwartet". 
In ruil ontvangt u:

1. Twee vrijkaarten voor de voorstelling "Het Kwartet" om het even waar het gespeeld wordt.
2. Eén  programmaboekje
3. Twee consumpties voor tijdens de pauze of na de voorstelling
4. De vermelding van uw naam en eventuele functie of bedrijf op deze website en in het programmaboekje

Wenst U anoniem te blijven, schrijf dan “GEEN VERMELDING” op uw betalingsoverschrijving.

Steunende leden:

1.  Ilse Vinck - Groot Bijgaarden
2.  Jan Vinck - Meise
3.  Ann Ricour - Wambeek
4. Jos Woters - Vilvoorde
5.  Sven Van Grembergen - Vilvoorde
6.  Eddy Van Grembergen - Vilvoorde
7. Willems - De Greef - Vilvoorde
8. Jan Wellens - plastisch kunstenaar - Vilvoorde
9. Jan Margot - gemeenteraadslid - Dilbeek 
10. Jacky Duyck - kunstschilder - ereburger Dilbeek
11. Rik Decock - Davidsfonds St-Eloois-Winkel
12. Stef Vanden Eynde - Lubbeek
13. Koen & Luce Berckmans - Janssens - Zemst
14. Hans Bourlon - ceo Studio 100
15. Carlier-Delmotte - Erembodegem
16. Tandarts Rudy De Mets - Geraardsbergen
17. Rosette Vandenborne - Wilderen
18. Siegfried Bracke - Voorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers
19. Nadina Lapierre - Knokke - Heist
20. Benjamin Van Crombrugge - Zottegem
21. Marc Bockstaele - Zwijnaarde
22. Willy en Monique Perdaens-Cabo - 1070 Brussel
23. Herman De Croo, Minister van Staat, Gewezen Kamervoorzitter, Volksvertegenwoordiger, ereburgemeester van Brakel
24. Jan Erkelbout - gemeenteraadslid Dilbeek
25. Willy Segers - Vlaams Parlementslid - Burgemeester van Dilbeek
26. Restaurant De Kleine Prins - Zottegem
27. Barbara Demedts en Christian Quetstroey - Zottegem
28. Staf Van Steenwinckel - beeldhouwer - Grimbergen
29. Theater Vrij van Zegel - instelling ter bevordering van kunsten
30. IDcreation nv - Gullegem
31. Maryvonne Jacobs - Gent
32. Diane Van Hove - Schepen van Cultuur van Dilbeek
33. Guido Thiry - De Pinte
34  Eddy & Diane Willems - Fieremans - Roosdaal
35. Jacques en Daisy Vandecasteele - Cools - Lendelede
36. Eliona NV - Vilvoorde
37. André Uyttersprot - Tremelo
38. Solidariteit voor Het Gezin